Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Pierwszy Dzień Wiosny klas IV-VIII.

21 marca 2024r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. kpt. W. Wysockiego obchodzono Pierwszy Dzień Wiosny. W ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii odbyła się cykliczna impreza pod hasłem: O DOBRĄ ATMOSFERĘ DBAMY – NAŁOGI ODRZUCAMY. Gościem była przewodnicząca Rady Rodziców – pani Małgorzata Karczewska. Przed zmaganiami odbyło się wręczenie dyplomów najbardziej życzliwym uczniom z każdej klasy. Uczniowie klas IV-VIII walczyli o puchar przechodni Dyrektora Szkoły, rywalizując w konkurencjach plastycznych, literackich, kulinarnych, sportowych, wykazując się wiedzą na temat alkoholizmu i narkomanii oraz prezentując swoje przebrania wiosenne. Było radośnie, kolorowo i entuzjastycznie. Uczestnicy imprezy dostali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Bielsk Podlaski – zestaw do gry w badmintona. I miejsce zajęła klasa 8a, II miejsce - klasa 6a, a III miejsce - klasa 6b. Jednak tak naprawdę zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy, ponieważ najważniejsza jest wspaniała zabawa w dobrej atmosferze.