Kadra
I Dyrekcja
Dyrektor szkoły: Mirosław Chomaniuk - historia
Wicedyrektor szkoły: Grażyna Chmur - kształcenie zintegrowane
II Oddziały Przedszkolne
- Ofman Magdalena
- Roszczenko Joanna
- Tołwińska Urszula
- Kuna Elżbieta
- Wasilewska Dominika (Dobosz Małgorzata – zastępstwo)
- Borowska Marta
- Maksimiuk Joanna
- Monach Diana
III Nauczanie początkowe
- Szuper Aldona Agata
- Majstrowicz Barbara Jolanta
- Tadrzak Iwona
- Kuptel Alina
- Jakubowska Alina
- Ambrożewicz Aneta
- Drozdowska Barbara Bogusława
- Sęk Renata
Klasy IV-VIII przedmiotowcy
- język polski:
- Sejnota Anna
- Prokopiuk Urszula
- Łajkowska Ewa
- Język angielski:
- Białokozowicz Natalia
- Czyżewska Marta
- Pruszyńska Joanna
- Język rosyjski:
- Czyżewska Marta
- Język niemiecki:
- Pachwicewicz Nina
- Historia:
- Chomaniuk Mirosław
- Potocka Monika
- Wiedza o społeczeństwie:
- Chomaniuk Mirosław
- Potocka Monika
- Matematyka:
- Raszkiewicz Jolanta Barbara
- Niedźwiedzka Lucyna
- Przyroda:
- Wenska-Aleksiejuk Mariola
- Chemia:
- Martynowicz Agnieszka
- Wenska-Aleksiejuk Mariola
- Geografia:
- Wawrzyniuk Elżbieta
- Biologia:
- Martynowicz Agnieszka
- Fizyka:
- Nowicka Olga
- Technika:
- Nowicka Olga
- Informatyka:
- Wenska-Aleksiejuk Mariola
- Hackiewicz Jerzy
- Muzyka:
- Korzeniewska Edyta
- Plastyka:
- Gromacki Daniel
- Wychowanie fizyczne:
- Majstrowicz Mirosław
- Walerian Jarosław
- Religia:
- Ługowska Grażyna Teresa
- s. Stella Katarzyna Turowicz
- ks.Łukasz Bartoszuk
- ks. Michał Kulik
- Edukacja dla bezpieczeństwa:
- Czyżewska Marta
- Wychowanie do życia w rodzinie:
- Łajkowska Ewa
- Doradztwo zawodowe:
- Potocka Monika
V Inni nauczyciele
- Świetlica szkolna:
- Galicka Barbara Teresa
- Korzeniewska Edyta
- Wasilewska Dominika
- Biblioteka szkolna:
- Osmólska Renata
- Gromacki Daniel
- Pedagog szkolny:
- Kondrat Maria
- Psycholog szkolny:
- Łochnicka Kamila
- Logopeda:
- Roszczenko Joanna
- Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnością:
- Pawluczuk Agnieszka
- Zajęcia rewalidacyjne, integracja sensoryczna:
- Julita Bujnowska (zastępstwo Irena Korowaj-Jakimiuk, Agnieszka Zabrocka)