PROJEKT MURALU WYKONYWANY NA KOLE PLASTYCZNYM

PROJEKT MURALU WYKONYWANY NA KOLE PLASTYCZNYM – PODWODNY ŚWIAT, MAGICZNY ŚWIAT W CZACZAROWANYM LESIE, KOSMOS I JEGO MIESZKAŃCY

Projekt ruszył w pierwszym tygodniu października 2023 roku. Na realizację zadania młodzież na cały rok szkolny. Uczniowie będący uczestnikami koła plastycznego „Każdy może być artystą” rozpoczęli realizację muralu od naniesienia projektu na wcześniej przygotowaną ścianę. Następnie krok po kroku uczniowie wypełniali szkic kolorem tworząc niepowtarzalne dzieło, które zostało zabezpieczone przed zniszczeniem lakierem. W obecnej chwili została zrealizowana 1/3 założonego projektu. Młodzi artyści z olbrzymim zaangażowaniem i pasją podchodzą do tego zadania chcąc pozostawić po sobie namacalny ślad w postaci przepięknego obrazu zdobiącego korytarz szkolny. Dowodem owocnej i intensywnej pracy są poniższe zdjęcia.