17-100 Bielsk Podlaski, ul. Wysockiego 6

Niedziela, 2024-04-28

Imieniny: Bogny, Walerii

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM 2023

Eliminacje powiatowe:

Grupa I w składzie: Zofia Chomko kl. 5a, Julia Wińska kl.5a, Julian Białokozowicz kl. 4a, Gabriel Panasiuk kl.5b zdobyła II miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych.

III miejsce indywidualnie w Grupie I zdobył Gabriel Panasiuk.

Grupa II w składzie: Dominika Plisiuk kl. 8b, Kacper Jakuć kl. 6a oraz Beniamin Oksiuta kl.8a    zdobyła I miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych.

I miejsce indywidualnie w Grupie II zdobył Beniamin Oksiuta.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez starostę bielskiego oraz atrakcyjne nagrody.

Nasza drużyna w składzie: Dominika Plisiuk, Kacper Jakuć i Beniamin Oksiuta reprezentowała powiat bielski w XLIV Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: testy wiedzy oraz skrzyżowań, jazda rowerem po Miasteczku Ruchu Drogowego i torze przeszkód oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. Poziom rywalizacji był wysoki, uczestnicy wykazali się ponadprzeciętną wiedzą i umiejętnościami. Nasza drużyna zdobyła wysokie 7 miejsce.