Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 'Młodzież Zapobiega Pożarom'

31 marca 2023r. w Komendzie Powiatowej PSP w Bielsku Podlaskim odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 'Młodzież Zapobiega Pożarom'. W turnieju rywalizowały dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu bielskiego. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów: Paweł Czyżewski i Natalia Szeretucha (kl. 4 - I grupa wiekowa) oraz Eunika Albińska, Zuzanna Trzeszczkowska i Jagoda Wichrowska (kl. 8 - II kategoria wiekowa). W I kategorii wiekowej (klasy 1-4 szkoły podstawowej) uczniowie naszej szkoły zajęli najwyższe wyniki: I miejsce- Paweł Czyżewski oraz II miejsce- Natalia Szeretucha. W II kategorii wiekowej (klasy 5-8 szkoły podstawowej): Jagoda Wichrowska zdobyła II miejsce, a Zuzanna Trzeszczkowska- III miejsce. Do etapu wojewódzkiego przechodzą: Paweł Czyżewski, Natalia Szeretucha oraz Jagoda Wichrowska. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!