Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Dzień Otwarty w Zespole Szkół nr 4

Uczniowie klas ósmych pierwszego dnia wiosny wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim. Najpierw zostali serdecznie przywitani przez Pana Dyrektora Bolesława Hryniewickiego, który przedstawił najważniejsze informacje o szkole oraz zapoznał z szeroką ofertą edukacyjną. Następnie nauczyciele i uczniowie udzielali szczegółowych informacji dotyczących konkretnych zawodów: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik rolnik, technik ekonomista, technik logistyk, technik hotelarstwa i technik informatyk. Swoje stanowisko miał też Oddział Przygotowania Wojskowego. Później ósmoklasistom pokazano warsztaty szkolne. Zwiedzili pracownię informatyczną, gastronomiczną oraz hotelarską, gdzie obejrzeli taniec kelnerski i pokaz przygotowania drinków. Najwięcej emocji wzbudziły maszyny rolnicze.