Występ zuchów podczas Dnia Otwartego Szkoły

Zuchy miały swój debiut podczas Dnia Otwartego Szkoły. Wspólnie z chórem szkolnym  i rodzicami zaśpiewali piosenkę harcerską "Ogień”. Następnie w wielką przyjemnością wykazały  się znajomością pląsów i okrzyków harcerskich. Z ogromnym  entuzjazmem i uśmiechem na twarzy przyłączyli się do wspólnej zabawy rodzice. Zabawy integracyjne z rodzicami głównie pozwalają na pogłębienie relacji rodzic- dziecko oraz umożliwiają wspólne spędzenie czasu. Rodzina jako komórka społeczna wspomaga procesy społeczne dziecka. Dzięki zabawom integracyjnym rodzice mają możliwość poznać otoczenie dziecka, w którym ono spędza dużą część swojego dnia- kolegów i koleżanki oraz wychowawcę. Ponadto zabawy integracyjne z rodzicami pozwalają im samym poznać siebie nawzajem, tworzą się wtedy relacje koleżeńskie między rodzicami i sami mogą sobie przypomnieć swoje młodzieńcze lata.