Działalność Samorządu Uczniowskiego w II semestrze roku szkolnego 2021/2022

LUTY 2022

W ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny Internet” na tablicy SU pojawiła się gazetka tematyczna, a wychowawcom zostały przygotowane informacje i scenariusze do wykorzystania podczas zajęć w swoich klasach.

Członkowie SU zorganizowali również pocztę Walentynkową w późniejszym terminie ze względu na zdalne nauczanie.

Po powrocie do nauki stacjonarnej, zorganizowany został szkolny Kiermasz ciast, z którego dochód został przeznaczony na naklejki edukacyjne na korytarze szkolne. Zaangażowanie uczniów było bardzo duże. Zarówno oni, jak i rodzice, spisali się na medal! Serdecznie dziękujemy!

MARZEC 2022

21 marca uczniowie naszej szkoły witali WIOSNĘ podczas Imprezy Promującej Zdrowy Styl Życia „Radość i sport wybieramy – nałogi odrzucamy”, walcząc także w Turnieju o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły w konkurencjach umysłowych oraz sportowych. Po zaciętej walce i dogrywkach zwyciężyła klasa 4 b. Zmagania klasowe obserwowali nauczyciele i goście, a punkty przyznawało jury. Imprezę prowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego – Maria Iwanowiec, Kacper Król oraz Zofia Trzyna. Sponsorem nagród była Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bielsku Podlaskim.

KWIECIEŃ 2022

1 kwietnia zorganizowaliśmy „Dzień bez plecaka” – prima aprilisowe wydarzenie w szkole, które miało na celu pobudzenie kreatywności i integracji uczniów.

MAJ 2022

13.05.2022 „Piątek 13” –uczniowie ubrani na zielono odwracali przysłowiowego pecha, a także byli zwolnieni z pytania i niezapowiedzianych kartkówek.

CZERWIEC 2022

Podsumowaliśmy pracę SU oraz przygotowaliśmy uczniom klas ósmych „Pamiątkę na lata” z okazji ukończenia przez nich szkoły.