Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

"Radość i sport wybieramy – nałogi odrzucamy". Impreza promująca zdrowy styl życia.

21 marca uczniowie naszej szkoły witali WIOSNĘ podczas Imprezy Promującej Zdrowy Styl Życia „Radość i sport wybieramy – nałogi odrzucamy”, walcząc także w Turnieju o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. Tak wielu emocji nie doświadczyliśmy już dawno!

Uczniowie każdej klasy ubierali się we wcześniej wylosowany kolor i przygotowywali wiosenne przebranie oraz zdrowe II śniadanie „Ucznia niedającego się pandemiiJ”. Ćwiczyliśmy także swoje umysły, rozwiązując krzyżówkę dotyczącą zdrowego stylu życia oraz swoje ciała, biorąc udział w konkurencjach sportowych: skokach obunóż, wyścigach rydwanów i na miotle oraz na torze przeszkód. Ostatecznie potrzebne były dwie dogrywki polegające na rzutach do celu, aby wyłonić zwycięzców Turnieju:

Miejsce I - klasa 4 b

Miejsce II – klasa 7 b

Miejsce III – klasa 5 a

Gratulujemy!

Zmagania klasowe bacznie śledzili nie tylko uczniowie i wychowawcy, ale też inni nauczyciele oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Karczewska i p. wicedyrektor Grażyna Chmur. Punkty przyznawało jury w składzie: p. Edyta Korzeniewska, p. Monika Potocka i p. Joanna Pruszyńska. Imprezę prowadzili członkowie Samorządu Uczniowskiego – Maria Iwanowiec, Kacper Król oraz Zofia Trzyna. Sponsorem nagród był Urząd Miasta Bielsk Podlaski.