Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Konkurs Fotograficzny "Moja mała Ojczyzna - Podlasie"

Bielski Dom Kultury ma zaszczyt ogłosić rozpoczęcie Konkursu Fotograficznego z cyklu "Moja mała Ojczyzna - PODLASKIE",
o nagrodę:
Posła na Sejm RP Mieczysława Baszko,
wicemarszałka woj. podlaskiego Stanisława Derehajło
oraz Burmistrza Miast Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego.

Tematem konkursu jest: Przyroda Podlasia.

Do uczestnictwa zapraszamy uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach:
klasy I-III
klasy IV-VI
klasy VII-VIII

Niech w kartach pamięci waszych aparatów zostaną zamknięte najpiękniejsze miejsca, pomniki przyrody, charakterystyczna dla Podlasia zwierzęta, cudowne i unikatowe, jedyne w swoim rodzaju zakamarki naszych podlaskich wiosek, lasów, rzek, jezior i łąk. Niechaj znajdą się tam , powoli odchodzące w niepamięć urokliwe wioski, ale i pełne zieleni skwery podlaskich miast. Stwórzmy przecudny obraz naszej małej Ojczyzny - Podlasia.
 Zgłoszenie do konkursu w plikach do pobrania.

Organizatorzy konkursu

Regulamin konkursu foto