Zajęcia przyrodnicze 2019/2020

Zajęcia przyrodnicze odbywają się w trzech grupach:  jedna grupa  - „Odkrywamy przyrodę” oraz dwie grupy „Eksperymentujemy, odkrywamy - zainteresowania przyrodą rozwijamy”. W zajęciach uczestniczą uczniowie klasy VIa, VIb i VIIa, poznają teorię, proste doświadczenia i obserwacje przyrodnicze. Korzystają ze sprzętu multimedialnego.

Zajęcia terenowe w Lesie Pilickim, chwila odpoczynku. Uczniowie fotografowali obiekty przyrodnicze rozpoznawali rodzaje drzew, krzewów, obserwowali pierwsze przejawy wiosny w styczniu…. Mierzyli obwody pni drzew, wykonali zdjęcia spotkanych ptaków. Warsztaty odbyły się na ścieżce edukacyjnej Osuszek.