Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z języka angielskiego „I can do it”

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z języka angielskiego „I can do it” miały na celu wyrównanie braków wiedzy z zakresu znajomości zasad gramatycznych, słownictwa, wyrażeń ze szczególnym naciskiem na doskonalenie umiejętności rozumienia i przetwarzania wypowiedzi oraz tworzenia wypowiedzi ustnej.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka angielskiego „English to go” koncentrowały się głównie na doskonaleniu umiejętności słuchania i tworzenia wypowiedzi, reagowania i przetwarzania informacji w oparciu o wcześniej poznane słownictwo i środki językowe. Dodatkowo uczestnicy poznali informacje na temat tradycji, świąt i zwyczajów w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii.

Zajęcia odbywały się w 8-osobowych grupach w sali językowej wyposażonej w nowoczesny sprzęt audiowizualny, w tym słuchawki dla każdego ucznia.