W październiku odbyły się wybory do zarządu SU.

Przewodniczącą SU na rok szkolny 2018/2019 została uczennica kl. VIII b Aleksandra Żarska, a zastępcą gospodarza SU Zuzanna Walczuk z kl. VIII a.

Dokonano również wyboru uczniów do poszczególnych sekcji.

Sekcja sportowa: Sekcja rozrywkowo-organizacyjna:
Przewodnicząca: Hanna Toch Przewodnicząca: Aleksandra Żarska

Kornel Zyrczuk-Żar

Beniamin Oksiuta

Dawid Pasko

Grzegorz Siemieniuk

Amelia Giżewska

Julia Żabińska

Weronika Wróblewska

Oliwia Bondaruk

Adam Gołembiecki

Marlena Wawryniuk

Julia Falkiewicz

Szymon Piotrowski

Kacper Giżewski

Sekcja artystyczna: Sekcja muzyczna:
Przewodnicząca: Hanna Kuna Przewodniczący: Kacper Pietrzykowski

Zuzanna Bondaruk

Kamil Wierciński

Julia Śleszyńska

Zofia Trzyna

Jagoda Wichrowska

Alicja Hryniewicka

Oliwier Sadowski

Mateusz Zaremba

Rafał Niewiński

Sekcja dziennikarska/kronika: Szczęśliwy numerek:
Przewodnicząca: Dominika Tymińska

Wiktoria Ostaszewska

Zuzanna Całun

Julia Falkowska

Grzegorz Siemieniuk

Joanna Lewandowska (k)

Zuzanna Walczuk (k)

Bartosz Adamiuk

Szymon Piotrowski

Kacper Giżewski

Sekcja finansowa: Opiekunowie SU
Przewodnicząca: Julia Górska

Zuzanna Całun

Artur Żarski

Martyna Szymaniuk

Zuzanna Sawicka

Natalia Białokozowicz

Daniel Gromacki

12 października SU wraz z kl. VII, VIII B i VIII A zorganizował obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas najstarszych wcielili się w role nauczycieli, prowadząc zajęcia na dwóch wybranych godzinach lekcyjnych w klasach młodszych.

9 listopada w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości  zorganizowaliśmy akcję „Ubieramy się na biało-czerwono dla Niepodległej”.

20 listopada w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka rozdawaliśmy uczniom symboliczne naklejki przypominające o tym dniu oraz przygotowaliśmy gazetkę informacyjną o prawach dziecka.

21 listopada zorganizowaliśmy akcję informacyjną z okazji Dnia Życzliwości, przypominając o tym jak ważne są nawet te małe dobre uczynki.

22 listopada zorganizowaliśmy dyskotekę andrzejkową. Uczniowie z poszczególnych sekcji zajęli się przygotowanie wróżb oraz oprawą muzyczną.

6 grudnia w ramach akcji „Zostań św. Mikołajem”, zachęcaliśmy uczniów do założenia sweterków z motywem świątecznym, którzy w nagrodę nie byli odpytywani w tym dniu.

Od grudnia wprowadziliśmy w szkole „Kartkę Niepytkę” dla uczniów klas 4-8 za 100% frekwencję w poprzednim miesiącu, która w dowolnym dniu wybranym przez ucznia zwalania z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi ustnych.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy także kartki świąteczne dla pracowników pedagogicznych i administracyjnych naszej szkoły.