Uczniowie klasy 2b i 3b na wycieczce do Krainy Puszczyka w Pokośnie.

10 października 2023 r. uczniowie klasy 2b i 3b uczestniczyli w wycieczce do Krainy Puszczyka w Pokośnie. Dzieci odwiedziły wioskę indiańską, gdzie miały okazję zapoznać się ze zwyczajami, tradycjami i obrzędami indiańskimi. Zwiedziliśmy Muzeum Indian, Krainę Westernu oraz mini zoo. W Krainie Puszczyka na uczniów czekały ciekawe gry i zabawy, m. in. strzelanie z łuku do tarczy, łowienie ryb, walki na równoważni szejeńskiej, wyścigi żółwi, wyścigi w workach, indiańskie narty, przeciąganie liny, przejażdżka konno. W lesie czekał na dzieci indiański tor przeszkód oraz liczne hamaki. Pobyt w Krainie Puszczyka zakończyliśmy ogniskiem z kiełbaskami. Był to dzień pełen wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci uczniów.