Piknik rodzinny

Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli, wzmocnienie więzi uczuciowych między rodzicami i ich pociechami, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach, promowanie idei zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania i aktywności fizycznej wśród dzieci i dorosłych oraz wskazywanie korzyści z tego płynących. Otwarcia pikniku dokonał dyrektor szkoły Mirosław Chomaniuk, który powitał wszystkich przybyłych nauczycieli, uczniów i rodziców.Hala sportowa szkoły  zamieniła się w miejsce rozrywki. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś dla siebie. Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszyły warsztaty plastyczne, malowanie piaskiem na szkle, wykonywanie aromatycznej soli do kąpieli oraz malowanie twarzy. Niecodzienną  atrakcją była wspólna zabawa z Chasem Policjantem - postacią z popularnej bajki animowanej „Psi Patrol”. Rodzice wraz z dziećmi brali aktywny udział w konkurencjach sportowych. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowano poczęstunek. Goście mogli skosztować zdrowej żywności na stoisku żywnością. Dla tych, którzy nie do końca zaspokoili potrzeby swojego podniebienia czekała grochówka i bigos. Można  Każdy mógł znaleźć jakąś strawę dla ciała i ducha. Impreza przebiegła znakomicie.