Pasowanie pierwszoklasistów

28 września 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste PASOWANIE NA UCZNIA KLAS PIERWSZYCH. Uczniowie najmłodszych klas pilnie przygotowywali się do tego wydarzenia, aby pokazać swoje umiejętności i zasłużyć na włączenie w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. kpt W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim.

Po części artystycznej uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami oraz dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Następnie odbyło się pasowanie symboliczną kredką dokonane przez pana dyrektora Mirosława Chomaniuka oraz panią wicedyrektor Grażynę Chmur.  Uroczystość zwieńczyło wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków.

To był wyjątkowy dzień w życiu pierwszoklasistów, którym życzymy powodzenia i samych sukcesów w edukacji szkolnej.