Wycieczka do Krainy Puszczyka oraz Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej.

13 października uczniowie klasy 3 b odwiedzili Wioskę indiańską - Krainę Puszczyka oraz Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej w Białymstoku. Był to dzień pełen atrakcji i wrażeń. W skansenie zwiedziliśmy zabytkowe chałupy, stodoły, szkołę i bibliotekę. Mieliśmy okazję zobaczyć stare wozy, sanie i bryczki, dawne narzędzia rolnicze, przybory szkolne i inne przedmioty związane z codziennym życiem ludzi w XIX i XX wieku. Po zwiedzeniu skansenu udaliśmy się do Wioski Indiańskiej – Krainy Puszczyka, gdzie czekały na nas liczne zabawy, m.in. przejażdżka konno, strzelanie z łuku, wyścigi w workach, strzelanie z wiatrówki, indiański tor przeszkód, indiańskie narty, przeciąganie liny oraz ognisko z kiełbaskami.