E-mail: sekretariat@sp2bielskpodlaski.szkolnastrona.pl

Sobota, 18 maja 2024

Nabór na stanowisko - nauczyciel języka niemieckiego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. kpt. W. Wysockiego

w Bielsku Podlaskim ogłasza nabór na :

stanowisko- nauczyciel języka niemieckiego

liczba wolnych miejsc pracy: 1

1.Przedmiot naboru:

a. stanowisko: nauczyciel/nauczycielka języka niemieckiego

b. miejsce wykonywania pracy: Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim

c. okres zatrudnienia: 01.09.2016r.-31.08.2017r.

d. podstawa zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony

e. wymiar czasu pracy: 2 godziny tygodniowo.

2. Wymagania podstawowe:

1.Kwalifikacje nie mniejsze niż określone w § 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli nie mających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli (Dz.U. nr 50, poz. 400).

3.Wymagania dodatkowe:

a.dostarczenie dokumentów poświadczających doskonalenie zawodowe (z ostatnich 5 lat),

b.posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z praw publicznych,

c. niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,

d. nie toczy się przeciwko nauczycielowi/nauczycielce postępowanie karne lub dyscyplinarne, lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie,

e. spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu,

f. przestrzeganie podstawowych zasad moralnych, wysoka kultura osobista,

g. kreatywność, umiejętność podejmowania decyzji,

h. zdolność i otwartość na komunikowanie się w grupie pracowniczej i poza nią,

i. poczucie odpowiedzialności.

4. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: zgodnie ze Statutem Szkoły Podstawowej nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim oraz zgodnie z zakresem obowiązków nauczycieli

5.Wymagane dokumenty:

a. życiorys (CV),

b. list motywacyjny,

c. list referencyjny,

d.odpis dyplomu ukończenia studiów, świadectwa ukończenia szkół potwierdzające zdobyte wykształcenie lub ich odpisy,

e. akt nadania awansu zawodowego nauczyciela (kopia),

f.inne dodatkowe dokumenty poświadczające inne posiadane kwalifikacje i umiejętności (kopie),

g.świadectwa pracy potwierdzające zatrudnienie na stanowisku nauczyciela (kopie),

h. zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia pozwalającym na pracę na stanowisku nauczyciela,

i. oświadczenie o tym, że nie toczy się przeciwko nauczycielowi postępowanie karne lub dyscyplinarne, lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2001r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim do dnia 20 lipca 2016r. do godz. 1500. Dokumenty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Złożonych ofert nie zwracamy.

6.Opis procedury wyłaniania kandydata:

Kandydaci spełniający wymagania podstawowe i dodatkowe zostaną zaproszeni telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na rozmowę kwalifikacyjną, którą przeprowadzi dyrektor.

Informacje o wyniku naboru zostaną zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej placówki oraz w jej siedzibie.

Osoby zrekrutowane będą zobowiązane przed podpisaniem umowy do dostarczenia zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego i wykonania badań lekarskich.

Brak załączników

Wytworzono:2016-07-14 20:51przez: Mirosław Chomaniuk
Opublikowano:2016-07-14 20:51przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim