Działalność Samorządu Uczniowskiego w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

W październiku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, składając pracownikom szkoły życzenia oraz uczestniczyliśmy w obchodach 75-lecia szkoły, witając szanownych gości w naszej placówce.

W listopadzie zorganizowaliśmy akcję „Ubieramy się na biało-czerwono” z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka (20.11.) i Dzień Misia (25.11.).

W grudniu zorganizowaliśmy Kalendarz Adwentowy SP2 – odliczaj z nami do Świąt Bożego Narodzenia. Codziennie odbywały się inne akcje, aby ten czas szybciej minął.

W styczniu był „Dzień kapcia i koszuli w kratę” oraz choinka szkolna. Członkowie SU zadbali o wystrój Sali gimnastycznej oraz o oprawę muzyczną.

W lutym jak co roku SU zorganizował pocztę Walentynkową i Fotobudkę. Przy współpracy rodziców odbył się także Szkolny Kiermasz Ciast, z którego dochód przeznaczyliśmy na pufy do Szkolnej Strefy Relaksu.

Zdjęcia z zorganizowanych akcji można znaleźć na profilu szkolnym na Facebooku.

W ostatnich miesiącach odbyła się także zbiórka materiałów higienicznych i kosmetyków do Domu Pomocy Społecznej w Koszewie. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie. Zgromadzone środki zostaną przekazana w kwietniu.